Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%0,11
BIST 2,008
%0,04
Dolar 13.85
%0,19
Euro 15.67
%0,55
Altın 797.98
Pamukkale Turizm
Pamukkale Turizm
REKLAM

Spor Toto Süper Lig’de 8. haftanın hakemleri açıklandı

146 defa okundu kategorisinde, 28 Eyl 2022 - 21:00 tarihinde yayınlandı
Spor Toto Süper Lig’de 8. haftanın hakemleri açıklandı

Yapay Zekayla Geliştirilmiş Dijital Atama yöntemiyle Spor Toto 1. Lig'in 7. hafta karşılaşmalarında görev yapacak hakemler belirlendi.

 

Haftanın karşılaşmalarını yönetecek hakemler ve yardımcıları şöyle:

 

1 EKİM CUMARTESİ

13.30 Pendikspor Futbol A.Ş. – Göztepe A.Ş. (Pendik Stadı)                   

(H) BURAK PAKKAN
 (Y) CEM ÖZBAY
 (Y) MEHMET ŞENGÜL
 (D) YÜCEL BÜYÜK

 16.00 Sakaryaspor A.Ş. – Yeni Malatyaspor   (Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu)

(H) CAN CENGİZ
 (Y) GÖKMEN BALTACI
 (Y) BURAK CANSIZ
 (D) VOLKAN OKUR
 
 19.00 Altay – Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli Stadı) 

(H) TURGUT DOMAN
 (Y) CEMAL ALPAY
 (Y) SUAT GÜZ
 (D) SÜLEYMAN BAHADIR

 

19.00 Çaykur Rizespor – Bodrumspor (Çaykur Didi)

(H) ALPER AKARSU
 (Y) OĞUZ TERZİ
 (Y) EMRAH ÜNAL
 (D) YUSUF AYDIN

 

2 EKİM PAZAR

13.30 Manisa Futbol Kulübü – Adanaspor A.Ş. (Mümin Özkasap Stadyumu) 

(H) MEHMET TÜRKMEN
 (Y) HÜSNÜ EMRE ÇELİMLİ
 (Y) ANIL USTA
 (D) DEMOKRAT ÖZGÜR GÜNEŞ

 

13.30 Beyçimento Bandırmaspor – Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

(H) YİĞİT ARSLAN
 (Y) DENİZ TURGUT
 (Y) SEZGİN ÇINAR
 (D) İLKER YASİN AVCI

 16.00 Boluspor – Tuzlaspor A.Ş. (Bolu Atatürk Stadyumu)

(H) EMRE KARGIN
 (Y) BARAN ERASLAN
 (Y) MURAT ŞENER
 (D) AHMET ECEVİT

 19.00 Altınordu – Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu)

(H) MURAT ERDOĞAN
 (Y) MEHMET KAPLUHAN
 (Y) MURAT TEMEL
 (D) ALPER ORAN

 

3 EKİM PAZARTESİ
 20.00 Erzurumspor FK – Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)

(H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
 (Y) MEHMET ŞAHAN YILMAZ
 (Y) GÖKHAN MEMİŞOĞLU
 (D) MURAT TÜRKOĞLU

 Haftayı bay geçen takım: Gençlerbirliği 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz