Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
-- %
-- %
-- %
-- %

Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın açılış ayağı yarışları İznik’te gerçekeşti

43 defa okundu kategorisinde, 26 May 2024 - 16:36 tarihinde yayınlandı
Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nın açılış ayağı yarışları İznik’te gerçekeşti

Startının ardından Türkiye’nin ilk Süper Enduro Pisti Elbeyli Er Meydanında sporcular sezonun ilk kupaları için mücadele verdi.

Kupa törenine İznik Kaymakamı Recai Karal, Belediye Başkan Vekili Zeliha Peşte, Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürü Rahmi Aksoy, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun,  Türkiye Motosiklet Federasyonu Yetkilileri, İznik Motosiklet Kulübü Derneği Başkanı Yüksel Musaoğlu ve yöneticileri, çok sayıda sporcu ve aileleri katıldı.

İznik yarışının en hızlı 20 isminin yer aldığı Süper Enduro GP’de Mehmet Emin Musaoğlu (İznik Motosiklet Kulübü) birinciliği elde ederken, Emre Coşar (Kemer Enduro Motosiklet Kulübü) ikinci ve Aykut Kızıltan’da (Enduro Motosiklet Bilecik Spor Kulübü) üçüncü oldu.

İZNİK YARIŞ SONUÇLARI

Enduro Prestij (EP)

1. Mehmet Emin Musaoğlu (İZMOK), 2. Aykut Kızıltan (BIMOSK), 3.Mert Koç (İZMOK)

Enduro Usta (EU)

1.Emirhan Kurt (İZMOK), 2.Muratcan Köse (TTMK), 3.Azad Demirkal (Ferdi)

Enduro Gençler     

1.Kenan Kazan (IZMOK), 2. Mustafa Resul Kurtuluş (Kartepe), 3. İshak Civelek (KEMK)

Enduro Hobi (EH)

1.Kemal Deveci (TTMK), 2.Emre Esen (FOSK), 3.Sinan Turan (TTMK)

Enduro Veteran (EV)

1. Recep Bahadır Çaktı (Kartepe), 2.Salih Serim (Kartepe), 3.Mehmet Okuyan (ENDIST)

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorum Yaz